غرق شدن یک کودک 8 ساله در رودخانه بهمشیر

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان از غرق شدن یک پسربچه 8 ساله هنگام شنا کردن در رودخانه بهمشیر خبر داد.

 

عبدالرضا شاه‌غریب در گفت و گو با خبرنگار حوادث خبرگزاری دانشجویان ایران‌ (ایسنا)‌- منطقه خوزستان - گفت: ساعت 15:22 روز گذشته ( جمعه) یک پسر بچه 8 ساله به نام حاتم بنی‌رشید هنگام شنا کردن در رودخانه بهمشیر حوالی پل ذوالفقاری واقع در روستای سادات به علت نداشتن مهارت‌های شنا دچار سانحه شده و غرق شد و بنا به گزارش رسیده از گروه نجات غریق سازمان آتش نشانی تا صبح امروز جسد این کودک یافت نشده است.

 

وی عنوان کرد: دیروز بر اثر نوسانات برق و همچنین شدت بار مصرفی 3 مورد حادثه آتش سوزی به سازمان ما گزارش شد. ساعت 56 دقیقه بامداد روز جمعه در بازار کویتی‌ها یک باب منزل مسکونی به همین علت ذکر شده دچار آتش سوزی شد که پیش از رسیدن ماموران ما آتش به قسمت بالای بازار سرایت کرد ولی خوشبختانه خسارت زیادی به بار نیامد.

 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان خاطرنشان کرد: همچنین ساعت 15:27 دیروز جعبه سیستم برق مشترک چند منزل سازمانی شرکت نفت در ایستگاه 5 کوی قدس نیز طعمه حریق شد، مصرف بالای برق علت این حادثه اعلام شد. ساعت 19:36 دیروز ( جمعه) نیز در منطقه هلال بریم یک باب منزل مسکونی بر اثر اتصال برق دچار آتش سوزی شد که در این حادثه 70 درصد از اثانیه منزل در آتش سوخت.

 

شاه‌غریب اظهار داشت: روز گذشته بار دیگر شاهد آتش سوزی در نخلستان‌های آبادان بودیم، ساعت 17:56 در منطقه سلچ غربی نخلستانی هنگام پاک‌سازی علف‌های هرز دچار حریق شد که در جریان این حادثه 7 اصله درخت نخل در آتش سوختند و از بین رفتند

/ 0 نظر / 30 بازدید