ازکجا ازچی چه خبر!
٢۳ شهریور ۱۳۸٧
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران: ... نظرات() 

طی حکمی از سوی مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، دکتر صدیقه امینی کافی آبادی به عنوان معاون فنی و کنترل کیفی سازمان انتقال خون ایران منصوب شد.

به گزارش سرویس بهداشت و درمان خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ابوالقاسمی مدیرعامل سازمان دراین مراسم ضمن تقدیراز تلاش‌های به عمل آمده در این معاونت گفت: برای رسیدن به جایگاه کشورهای توسعه یافته در زمینه انتقال خون نیاز به تحول و تلاش بیشتری داریم.

وی افزود: هم اکنون کشور ما از لحاظ شاخص‌های کیفی و کمی قابل مقایسه با کشورهای منطقه نیست و هم طراز کشورهای توسعه یافته قرار می‌گیرد. ما نیز در نظر داریم در فرایند انتقال خون به جایگاه نخست دنیا دست پیدا کنیم. برای رسیدن به این هدف، همکاری، انسجام و وحدت قوی میان کارکنان سازمان مورد نیاز است.

در ادامه دکترعلی طالبیان معاون فنی و کنترل کیفی سابق سازمان انتقال خون ایران در مراسم تودیع خود تغییر و تحول را لازمه رسیدن به بالاترین استانداردهای بین‌المللی انتقال خون عنوان کرد و گفت: تغییر و تحول لازمه حرکت است.

دکتر امینی، معاون جدید فنی و کنترل کیفی سازمان انتقال خون، نیز در ادامه مسئولیت محوله را مسئولیتی سنگین خواند و اظهار امیدواری کرد که بتواند در کنار سایر همکاران در راستای رسیدن سازمان انتقال خون به این هدف ملی گام‌های موثری بردارد.

گفتنی است، دکتر صدیقه امینی کافی آبادی پاتولوژیست و عضو هیات علمی سازمان انتقال خون ایران بوده و پیش از این، سال‌ها مدیریت کنترل کیفی این معاونت را برعهده داشته است.

انتهای پیام